Legenda Korry

rozgrywa się w latach 70-tych pon wydarzeniach znanych z serialu „Legenda Aanga”, w czasach gdy samego Aanga nie ma niestety już wśród żywych. „Legenda Aanga” opowiada nam o życiu tytułowego bohatera, który przeżywa wiele przygód i poznaje miłość swojego życia.

Kolejna część Legenda Korry opowiada o losach kolejnego Avatara – tytułowego Korry. Korra pochodzi z południowego Plemienia Wody. Ma 17 lat, jest byłą członkinią Ognistych Fretek, w których walczyła jako mag wody. Tytułowy bohaterka zdobyła wiedzę trzech żywiołów: wody, ognia i ziemi. Pozostała jej jeszcze magia powietrza. Aby poznać ten rodzaj magii udaje się ona by poznać mistrza magii powietrza. ening magii powietrza jest bardzo ciężki dla Korry i nie potrafi ona z początku w ogóle nad nią panować, co powoduje ciągłą frustrację głównej bohaterki. Tak zaczyna się pierwszy z czterech serii serial.

legenda korry online plLegenda Korry sezon 1 o nazwie „Powietrze” jest lekkim rozczarowaniem. Z sezonu na sezon historia natomiast staje się coraz ciekawsza, a widz ma okazję poznać coraz więcej bohaterów, mających mniejszy lub większy związek z czasami poprzedniego Awatara. Po niej następują kolejno sezon 2 – „Duchy”, legenda korry sezon 3 – „Zmiana”. Sezon 4 ostatni – Równowaga”.
Sezon 2 opowiada o losach 6 miesięcy po wygranej z Amonem i odzyskaniu magii Korra wraz z przyjaciółmi wybiera się do Południowego Plemienia Wody na festiwal. Podczas niego zostaje zaatakowana przez Mrocznego Ducha, wobec którego wszyscy są bezsilni z wyjątkiem jednej osoby – jej wuja, Unalaqa, który potrafi przemieniać Duchy Mroku w dobre. Korra wyrusza wraz z nim, porzucając swojego poprzedniego nauczyciela.
Sezon 3 – Korra postanawia pozostawić Duchowe Portale otwarte i na kolejne 10 000 lat zjednoczyć Światy Duchów i Ludzi.
Księga Czwarta: Równowaga – ostatni sezon Legendy Korry. Trzy lata po wydarzeniach z 3 sezonu Drużyna Avatara rozpadła się i każdy jej członek żyje swoim własnym życiem.
Zarówno Avatar: Legenda Aanga, jak i Legenda Korry warte są obejrzenia , a spora liczba odcinków pozwala naprawdę dobrze poznać świat i bohaterów obu seriali (jednym z ciekawszych avatar legenda korry sezon 2 odcinek 7).
Wszystkie części serialu jesteśmy w stanie obejrzeć legenda korry online pl. Jednym przykładem gdzie możemy zdobyć legenda korry wrzuta. Drugą stroną intenerotwą gdzie znajdziemy wszystkie części serialu jest popularny w Polsce serwis internetowy CDA. Bez problemu i za niewielkie pieniądze jesteśmy w stanie obejrzeć jeden z wielu odcinków serialu. Odcinek duchy moich byłych chomikuj.
Kolejnym portalem internetowym na którym znajdziemy serial jest serwis zalukaj. pl. Żeby pominąć zbędne reklamy i bez żadnych ograniczeń obejrzeć serial, niestety musimy zapłacić. Opłata jest około 4 zł za 7 dni, więc naprawdę warto zainwestować by móc spokojnie przenieść się do świata Avatara.
Mimo iż serial się skończył to wiele osób nadal nie przestaje być fanem Korry. Nadal wracamy do początków historii Korry i czekamy z niecierpliwością na następny sezon. A może doczekamy się kolejnego serialu osadzonego w świecie Avatara.